İade ve İptal İşlemleri

MADDE 1 – DEĞİŞİKLİKLER, İPTAL VE İADE1.1. Satış hizmet bedeli ve bilet tutarı iade edilmez, değiştirilemez.

1.2. Lütfen satışı gerçekleştirmeden bilet bilgilerinizi dikkatlice inceleyiniz. Antalya Kingdomofsea  yanlış yazımdan ve hatalı isteklerden doğan yanlış anlaşılmalardan sorumlu tutulamaz.

 

MADDE 2 – CAYMA HAKKI

27 Kasım 2014 tarihli 29188 sayılı “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin” 15 inci maddesinin (g) fıkrası uyarınca bilet sahibinin cayma hakkı bulunmamaktadır.

MADDE 3 – SATIŞ VE HİZMETE İLİŞKİN GENEL ŞARTLAR

3.1. Müşteri, giriş biletini internet sitesi üzerinden seçimi yaptığı takdirde fiyatını görebilecektir.

3.2. Giriş kartları, https://www.kingdomofsea.com.tr üzerinden yalnızca kredi kartı ile satın alınabilir. Müşteri, internet üzerinden giriş bileti için ödeme yapmak üzere, tercih etmesi için kredi kartı veya banka bileti seçenekleri sunulacaktır. Müşteri, bu kredi kartı veya banka bileti seçeneğinden kendisine uygun olanı tercih edecek işlemini tamamlayacaktır.

3.3. Müşteri, satın almış olduğu giriş kartlarını karaborsa yolu ile kanuna aykırı olarak satamaz.

3.4. Alınan giriş biletine ilişkin olarak kontrol etme, muhafaza etme yükümlülüğü Müşteriye aittir. Bu yükümlülüğün yerine getirilmemesinden doğan zararlardan Müşteri sorumlu olacaktır.

3.5 Satıcının internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanyalar neticesinden faydalanılan indirimlerden ancak kampanya koşulları çerçevesinde faydalanmak mümkündür. İş bu internet sitesi üzerinden alınan e-biletler bilet üzerinde belirtilen tarih aralığında sadece bir gün için tesisin açık olduğu saatlerde bilette belirtilen kişi sayısında kullanılabilir.  E-bilette belirtilen tarihine kadar kullanılmayan biletlerin ücreti iade edilmediği gibi bilet bahsi geçen son kullanım tarihinde kendiliğinden geçersiz hale gelir. Ayrıca sözleşmenin 4. Maddesinde belirtildiği sözleşme mesafeli sözleşmeler yönetmeliği ışığında cayma hakkı bulunmayan sözleşme olup e-bilet satın alındıktan sonra ücret iadesi, tarih değişiklik ve iptal işlemi yapılmaz.