KINGDOM OF SEA, Avrupa’nın en büyük sualtı parkıdır. Projenin oluşturulmasına Türk firmaları yanı sıra Hollanda ve İspanya menşeli firmalar da katıldılar. 47.000 metrekarelik kompleksin büyük açılışı 2022 yılında gerçekleşti. Park ve beş yıldızlı otel, hem çocuklara hem de yetişkinlere aktif eğlence, büyülü maceralar ve keyif dolu olağanüstü bir atmosfer sunuyor. Burada kendinizi Denizlerin Efendisi Poseidon’un muhteşem sualtı krallığında bulacaksınız. Inanilmaz bir maceraya katilabilirsiniz. Büyüklügü ile hayal gücünü büyüleyen, deniz suyuyla dolu ve ayni anda yüzme havuzu olan devasa bir akvaryum, sizi zengin sualti dünyasi ve sakinleri ile tanistiracaktir. Nehir, deniz ve okyanusun merakli baliklari kendilerini yakindan inceleme firsatini size tanitacak. Vatozlar ve köpekbaliklarinin yanlarinda yüzdügünüzde insanlar için ne kadar dost canlisi olduklari sizi sasirtacaktir. Her akvaryum ve havuzun kendine has bir özelligi vardir. Parkin bölgesi tematik bölgelere ayrilmistir. Parkin konumlari büyüleyici su alti sokaklari, su kemerleri, magaralari, bazilikalari, tapinaklari, amfitiyatro ve sütunlariyla sizi büyüleyecektir. Tatilinizin unutulmaz duygular ve hatiralarla dolu olmasini ister misiniz? Tatilinizi essiz kilmak için sizi bekliyor olacagiz…

KINGDOM OF SEA'NİN BÜYÜLÜ DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!

Park ve beş yıldızlı otel, hem çocuklara hem de yetişkinlere aktif eğlence, büyülü maceralar ve keyif dolu olağanüstü bir atmosfer sunuyor.Burada kendinizi Denizlerin Efendisi Poseidon’un muhteşem sualtı krallığında bulacaksınız.

Bu su cenneti, resmedilmeye değer Akdeniz sahilinde, beş yıldızlı Miarosa Kemer Beach Hotel’in arazisinde yer almaktadır. Kemer yakınlarında bulunan park, Antalya il merkezine 49 km uzaklıkta yer almaktadır.

Button's image
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: Hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.